image image image image image image image image image
מצלמות אבטחה חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מצלמות אבטחה בקרב לקוחותיה כבר למעלה מ-20 שנים. החברה הפכה מומחית בתחום והתקינה מערכות אבטחה מבוססות מצלמות עבור החברות המובילות בישראל, ביניהם ארונאוטיקס מערכות הגנה, אבוט רייף המאירי הפקות, חוצות זהב, אקונטק, קומטק, רשת סופרשוק יוחננוף, ערוץ 10, בית הלוחם ורבות אחרות.
גלאי עשן חושבים על התקנה של מערכות גילוי אש בעסק או על שדרוג גלאי העשן? פנו עוד היום אל חברת ו.כ. מערכות התקשורת, אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום אשר התקינה עד היום מערכות שכאלה אצל החברות המובילות במשק הישראלי, אסם, הוט טלקום, מועצה אזורית עמק לוד, רשת יוחננוף, קונטרופ טכנולוגיות, S.Q.Link, N-TRIGS, ערוץ 10 ועוד.
ארונות תקשורת חושבים על התקנה של ארונות תקשורת בעסק או על שדרוג ארונות התקשורת בעסק? חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה ארונות תקשורת כבר למעלה מ-20 שנה, וצברה אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם בנק דיסקונט, באג מולטי סיסטם, אסם, ארונאוטיקס מערכות הגנה, ברייט סורס, אבוט רייפ המאירי, חוצות זהב, בנקים, לקוחות מוסדיים, חברות התקשורת המובילות בישראל ולקוחות רבים אחרים.
מערכות גילוי עשן חברת ו.כ. מערכות תקשורת היא אחת החברות המובילות בישראל בכל הקשור להתקנה של מערכות גילוי עשן, והיא התקינה מערכות שכאלה אצל החברות הגדולות והמובילות בישראל, ביניהם: אסם ,הוט טלקום, אבוט רייפ המאירי הפקות, ברייט סורס תעשיות, בית אבות שלמה המלך ב"ב, בית אבות רום גני זהב, מועצה אזורית עמק לוד, ערוץ 10, אקונטק, קונטרופ טכנולוגיות, ארונאוטיקס מערכות הגנה ורבות אחרות.
מצלמות במעגל סגור חברת ו.כ מערכות תקשורת היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בארץ בתחום של התקנת מערכות אבטחה משולבות מצלמות במעגל סגור, לרבות מערכות המורכבות מעשרות רבות של מצלמות. בין לקוחותיה של חברת ו.כ מערכות תקשורת ניתן למצוא את החברות הגדולות במשק, כגון ארונאוטיקס מערכות הגנה, קומטק, רשת סופרשוק יוחננוף, בית הלוחם ת"א, ערוץ 10, פרסום שלמור אבנון עמיחי וכדומה. למידע נוסף כיצד מערכות אלה יכולות לסייע גם לעסק שלך צור קשר עוד היום עם חברת ו.כ. מערכות תקשורת.
מערכות קריאת אחות ו.כ. מערכות תקשורת נחשבת לאחת המובילות בתחום מערכות קריאת אחות. החברה פעילה בתחום כבר למעלה מ-20 שנים, והתקינה מערכות כאלה בקרב רבים מלקוחותיה המרוצים, ביניהם בתי אבות, מרכזים גריאטריים ומרכזי יום לקשיש, כגון בית הורים ויצו ת"א, בית אבות שלמה המלך ב"ב, מרכז גריאטרי נתניה ,מרכז יום לקשיש "מטב" בת ים, בית אבות ערוגת הבושם ב"ב, רום גני זהב פ"ת ועוד.
מערכות אזעקה חברת ו.כ. מערכות תקשורת צברה ניסיון רב בהתקנה של מערכות אזעקה במהלך 25 שנות קיומה. החברה התקינה מערכות שכאלה אצל החברות המובילות בישראל, ביניהם רשתות תקשורת, רשתות שיווק, בנקים, מועצות אזוריות, בתי אבות ועוד חברות רבות אחרות. בין החברות נמצאות שלמור אבנון עמיחי, אירונאוטיקס מערכות הגנה, אקונטק, רשת סופרשוק יוחננוף ,בייפאס ועוד.
תשתיות למחשבים בשנים האחרונות הפכו המחשבים לחלק בלתי נפרד מחיינו עד שכיום לא תמצאו כמעט עסק ללא מחשבים. חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מחשוב ותשתיות למחשבים כבר למעלה מ-20 שנים, עבור החברות המובילות בישראל, ביניהן אסם, באג מולטי סיסטם, בנק דיסקונט, חוצות זהב, רמות אופק, מוטורולה, ויזה כ.א.ל, משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי ועוד.
מערכות תקשורת ו.כ מערכות תקשורת מתקינה מערכות תקשורת בחברות המובילות בישראל כבר למעלה מ-25 שנים, ובין לקוחותיה המרוצים נמצאים חברות התקשורת המובילות בישראל, E.M.C ישראל, S.Q.Link, בנק דיסקונט, מוטורולה, אבוט רייפ המאירי הפקות, חוצות זהב, יפאורה, באג מולטי סיסטם ,עת הדעת בע"מ, נטפים, מקורות וכדומה. אם גם בעסק שלך חושבים על התקנת מערכות תקשורת, ו.כ. מערכות תקשורת הם הכתובת שלך.
שלישי, מאי 24, 2022

ארונות תקשורת

חושבים על התקנה של ארונות תקשורת בעסק או על שדרוג ארונות התקשורת בעסק? חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה ארונות תקשורת כבר למעלה מ-20 שנה, וצברה אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם בנק דיסקונט, באג מולטי סיסטם, אסם, ארונאוטיקס מערכות הגנה, ברייט סורס, אבוט רייפ המאירי, חוצות זהב, בנקים, לקוחות מוסדיים, חברות התקשורת המובילות בישראל ולקוחות רבים אחרים.

ישנם רבים המכנים את התקופה הנוכחית שבה אנו חיים בשם "מהפיכת המידע". אם המהפכות הקודמות שעברו על העולם התבטאו במהפכות פיזיות כמו המהפכה התעשייתית, הרי שהמהפכה הנוכחית היא מהפכה וירטואלית – מהפיכת המידע. תקופה זו נקראת מהפכת המידע כיוון שהמידע הוא העורק המרכזי של חיינו. אנחנו חיים מידע, נושמים מידע, מאחסנים מידע וצוברים מידע, משכתבים מידע ומעבירים מידע מפורמט אחד לפורמט אחר, שלא לדבר על מאבקים בין עסקים מסוג ריגול תעשייתי, בהם עסק אחד מנסה להשיג מהעסק המתחרה שלו את הדבר החשוב לו ביותר – לא. לא כוח אדם, לא כסף ולא חומרי גלם, אלא מידע.

בדיוק מהסיבה הזו, אחד הדברים החשובים ביותר בעסק דינמי הוא אפשרות למידע לזרום במגוון רב של כיוונים וצורות, בתוך הארגון ומחוצה לו, ובסיוע של מגוון טכנולוגיות – טלפוניה, אינטרה-נט, אינטרנט, דואר אלקטרוני, תקשורת פנים ארגונית וכדומה.

היות שטכנולוגיות אלה חשובות מאוד לארגון, היה צורך להקצות עבורם מקום מתאים, ומקום זה נקרא ארונות תקשורת, מעין ארונות המספקים לציוד התשתיות את התנאים האופטימליים לקיומו – הגנה, אבטחה, שמירה על טמפרטורה ואולי אחד הדברים החשובים ביותר – ארגון הכבלים.

ארונות תקשורת ניתן לזהות בקלות בזכות כבלי התקשורת הרבים היוצאים מהם – אותם כמויות אדירות של כבלים המאורגנים בגידים, עליהם עוברים נתוני התקשורת בתוך הארגון ומחוצה לו. מסיבה זו יש המכנים ארונות תקשורת בכינוי – מרכז עצבים תקשורתי, כיוון שבדומה לגוף שלנו, בו המוח הוא מרכז העצבים ממנו יוצאים תאי העצבים לכל המקומות בגוף, כך גם ארונות תקשורת מהווים מרכז תקשורת מהם יוצאים כבלי תקשורת לכל המקומות בארגון.

שימוש בשיטה של ארונות תקשורת מסייעת לארגון הן לרכז את כל מרכזי התקשורת של הארגון במקום אחד, מה שמקל בצורה משמעותית על התחזוקה, הבקרה והאבטחה של הציוד היקר כל כך לארגון. במקרים בהם הארגון אינו מתפרס רק על מקום פיזי אחד כמו בית משרדים, אלא על מספר מקומות, במספר ערים ואפילו במספר מדינות, ויש צורך בשימוש בפסי תקשורת רחבים לשם העברת מידע בין המדינות בצורה של שיחות ועידה בוידאו וכדומה, בחירה של ארונות תקשורת מתאימים משמעותית ואפילו קריטית לתפקודו היעיל והרציף של הארגון, שהרי אין צורך לציין מה קורה לארגון שבו למשך שעה הטלפונים מנותקים ולא ניתן להכניס או להוציא שיחות, או שהרשת נופלת לא ניתן להתעדכן בנתונים קריטיים. ארונות תקשורת מתאימים ותחזוקה שלהם ברמה גבוהה תאפשר לארגון לפעול בדרך הטובה ביותר, במקסימום היכולת.

למידע נוסף אודות התקנה של מרכזי תקשורת או ארונות תקשורת בעסק שלכם, פנו עוד היום אל המומחים של חברת ו.כ. מערכות תקשורת, אשר צברה כבר למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום, ותוכלו להצטרף גם את אתם אל מעגל הלקוחות המרוצים של החברה, הכוללת את החברות המובילות בישראל.

טל: 03-9526935

צור קשר
שם:
שם שגוי
דוא"ל:
דוא"ל שגוי
טלפון:
טלפון שגוי
הודעה:
Invalid Input

שירותי החברה

ארונות תקשורת

מצלמות אבטחה

גילוי עשן

תשתיות למחשבים

ברקוד ו.כ מערכות תקשורת

פרטים ליצירת קשר

  • ו.כ מערכות תקשורת בע"מ
  • רחוב האצ"ל 15,
  • ראשון לציון
  • מפת הגעה: לחץ כאן
  • טל: 03-9526935
  • פקס: 03-9526936
  • דוא"ל: vccom@vccom.co.il

הטבה ייחודית

ו.כ מערכות תקשורת בע"מ מתמחה במתן שרות וייעוץ לכלל מערכות המתח הנמוך.

לקוחות אשר פונים לו.כ מערכות תקשורת מהאתר יקבלו ייעוץ, תכנון והצעת מחיר ללא עלות.

צור קשר