image image image image image image image image image
מצלמות אבטחה חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מצלמות אבטחה בקרב לקוחותיה כבר למעלה מ-20 שנים. החברה הפכה מומחית בתחום והתקינה מערכות אבטחה מבוססות מצלמות עבור החברות המובילות בישראל, ביניהם ארונאוטיקס מערכות הגנה, אבוט רייף המאירי הפקות, חוצות זהב, אקונטק, קומטק, רשת סופרשוק יוחננוף, ערוץ 10, בית הלוחם ורבות אחרות.
גלאי עשן חושבים על התקנה של מערכות גילוי אש בעסק או על שדרוג גלאי העשן? פנו עוד היום אל חברת ו.כ. מערכות התקשורת, אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום אשר התקינה עד היום מערכות שכאלה אצל החברות המובילות במשק הישראלי, אסם, הוט טלקום, מועצה אזורית עמק לוד, רשת יוחננוף, קונטרופ טכנולוגיות, S.Q.Link, N-TRIGS, ערוץ 10 ועוד.
ארונות תקשורת חושבים על התקנה של ארונות תקשורת בעסק או על שדרוג ארונות התקשורת בעסק? חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה ארונות תקשורת כבר למעלה מ-20 שנה, וצברה אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם בנק דיסקונט, באג מולטי סיסטם, אסם, ארונאוטיקס מערכות הגנה, ברייט סורס, אבוט רייפ המאירי, חוצות זהב, בנקים, לקוחות מוסדיים, חברות התקשורת המובילות בישראל ולקוחות רבים אחרים.
מערכות גילוי עשן חברת ו.כ. מערכות תקשורת היא אחת החברות המובילות בישראל בכל הקשור להתקנה של מערכות גילוי עשן, והיא התקינה מערכות שכאלה אצל החברות הגדולות והמובילות בישראל, ביניהם: אסם ,הוט טלקום, אבוט רייפ המאירי הפקות, ברייט סורס תעשיות, בית אבות שלמה המלך ב"ב, בית אבות רום גני זהב, מועצה אזורית עמק לוד, ערוץ 10, אקונטק, קונטרופ טכנולוגיות, ארונאוטיקס מערכות הגנה ורבות אחרות.
מצלמות במעגל סגור חברת ו.כ מערכות תקשורת היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בארץ בתחום של התקנת מערכות אבטחה משולבות מצלמות במעגל סגור, לרבות מערכות המורכבות מעשרות רבות של מצלמות. בין לקוחותיה של חברת ו.כ מערכות תקשורת ניתן למצוא את החברות הגדולות במשק, כגון ארונאוטיקס מערכות הגנה, קומטק, רשת סופרשוק יוחננוף, בית הלוחם ת"א, ערוץ 10, פרסום שלמור אבנון עמיחי וכדומה. למידע נוסף כיצד מערכות אלה יכולות לסייע גם לעסק שלך צור קשר עוד היום עם חברת ו.כ. מערכות תקשורת.
מערכות קריאת אחות ו.כ. מערכות תקשורת נחשבת לאחת המובילות בתחום מערכות קריאת אחות. החברה פעילה בתחום כבר למעלה מ-20 שנים, והתקינה מערכות כאלה בקרב רבים מלקוחותיה המרוצים, ביניהם בתי אבות, מרכזים גריאטריים ומרכזי יום לקשיש, כגון בית הורים ויצו ת"א, בית אבות שלמה המלך ב"ב, מרכז גריאטרי נתניה ,מרכז יום לקשיש "מטב" בת ים, בית אבות ערוגת הבושם ב"ב, רום גני זהב פ"ת ועוד.
מערכות אזעקה חברת ו.כ. מערכות תקשורת צברה ניסיון רב בהתקנה של מערכות אזעקה במהלך 25 שנות קיומה. החברה התקינה מערכות שכאלה אצל החברות המובילות בישראל, ביניהם רשתות תקשורת, רשתות שיווק, בנקים, מועצות אזוריות, בתי אבות ועוד חברות רבות אחרות. בין החברות נמצאות שלמור אבנון עמיחי, אירונאוטיקס מערכות הגנה, אקונטק, רשת סופרשוק יוחננוף ,בייפאס ועוד.
תשתיות למחשבים בשנים האחרונות הפכו המחשבים לחלק בלתי נפרד מחיינו עד שכיום לא תמצאו כמעט עסק ללא מחשבים. חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מחשוב ותשתיות למחשבים כבר למעלה מ-20 שנים, עבור החברות המובילות בישראל, ביניהן אסם, באג מולטי סיסטם, בנק דיסקונט, חוצות זהב, רמות אופק, מוטורולה, ויזה כ.א.ל, משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי ועוד.
מערכות תקשורת ו.כ מערכות תקשורת מתקינה מערכות תקשורת בחברות המובילות בישראל כבר למעלה מ-25 שנים, ובין לקוחותיה המרוצים נמצאים חברות התקשורת המובילות בישראל, E.M.C ישראל, S.Q.Link, בנק דיסקונט, מוטורולה, אבוט רייפ המאירי הפקות, חוצות זהב, יפאורה, באג מולטי סיסטם ,עת הדעת בע"מ, נטפים, מקורות וכדומה. אם גם בעסק שלך חושבים על התקנת מערכות תקשורת, ו.כ. מערכות תקשורת הם הכתובת שלך.
שלישי, מאי 24, 2022

מערכות אזעקה

חברת ו.כ. מערכות תקשורת צברה ניסיון רב בהתקנה של מערכות אזעקה במהלך 25 שנות קיומה. החברה התקינה מערכות שכאלה אצל החברות המובילות בישראל, ביניהם רשתות תקשורת, רשתות שיווק, בנקים, מועצות אזוריות, בתי אבות ועוד חברות רבות אחרות. בין החברות נמצאות שלמור אבנון עמיחי, אירונאוטיקס מערכות הגנה, אקונטק, רשת סופרשוק יוחננוף ,בייפאס ועוד.

פריצות לבתים תופסות אחוז גדול מעבירות הרכוש בארצנו, וזה לא סוד שבתקופות החגים והקיץ גדל אחוז הפריצות מהסיבה שבתקופות אלו של השנה משפחות רבות נוסעות לחופשות לארוחות ולביקורים משפחתיים. כל אחד מאתנו רוצה ומנסה להגן על ביתו. והבתים שנמצאים בסיכון גדול יותר הם הווילות, הבתים הפרטיים והדירות בקומה הראשונה אבל צריך לזכור שבכל דירה קיים סיכון. מסיבה זו כל אחד בוחר לעצמו אמצעי הגנה ומתקין אותם בביתו: מנעולים ודלתות מיוחדות , סורגים על חלונות, מערכות אזעקה , מצלמות אבטחה ועוד. אלו הם אמצעים יעילים שמונעים מהפורצים להיכנס, מרתיעים, מודיעים לסביבה על ניסיון הפריצה, או לפחות מעכבים את כניסת הפורצים לדירה. הבעיה היא שככל שמשתכללים אמצעי הביטחון וההגנה כך גם משתכללת עבודת הגנבים. הפתרון הוא שיכלול תמידי של מערכות המיגון וכך אנו יכולים לקנות ולהתקין כיום אמצעי מיגון יעילים ומעודכנים כמו לדוגמא מערכות אזעקה המותקנות בדלתות ומופעלות עם נעילתן.

אמצעי המיגון המשוכללים אינם מספיקים לבדם, כדי לשמור על בטחון מקסימלי של ביתנו או משרדנו צריך ללמד את יושבי הבית או עובדי המשרד להיות ערניים ולעשות ככל שביכולתם למנוע את הפריצה הבאה. כי גם מערכת המיגון המשוכללת ביותר אינה יעילה אם לא מפעילים אותה. הנה מספר טיפים כיצד להגן על ביתנו כשאנו יוצאים ממנו, בלילות ובחופשות:

סגירה ונעילה של כל הדלתות והחלונות בבית טרם היציאה מהבית.

הפעלת מערכות אזעקה עם יציאתנו מהבית או מהמשרד.

לא כדאי לפרסם ברשת חברתית באינטרנט או להשאיר הודעה מוקלטת בטלפון הביתי שיצאנו לחופשה.

במקרה של יציאה לחופשה כדאי להשאיר מפתח לקרוב משפחה או שכן שיבדוק מידי פעם שהכל בסדר בדירה ויפנה את הדואר מהתיבה כדי שלא ישארו סימנים לכך שיושבי הבית לא נמצאים. הימצאותו של אדם בדירה שמדליק אור או מפעיל רדיו או טלוויזיה מידי פעם יכולה להראות כלפי חוץ שהכל כרגיל בבית.. אפשרות נוספת היא לכוון טיימר שידליק אור או טלויזיה מידי פעם, רצוי בשעות הלילה.

וטיפ אחרון

קיימים סוגים רבים של מערכות אזעקה ואמצעי מיגון וכדאי להתייעץ עם מומחים שיעזרו לנו לבחור את האמצעים המתאימים לנו ביותר. התאמה מקצועית תדאג לרמת הבטחון הטובה ביותר עבורנו ועבור הבית, המשרד או העסק שלנו. למידע נוסף פנה עוד היום אל המומחים של חברת ו.כ. מערכות תקשורת והתייעץ איתם לגבי מערכות אזעקה המתאימות לעסק שלכם.

טל: 03-9526935

צור קשר
שם:
שם שגוי
דוא"ל:
דוא"ל שגוי
טלפון:
טלפון שגוי
הודעה:
Invalid Input

שירותי החברה

ארונות תקשורת

מצלמות אבטחה

גילוי עשן

תשתיות למחשבים

ברקוד ו.כ מערכות תקשורת

פרטים ליצירת קשר

  • ו.כ מערכות תקשורת בע"מ
  • רחוב האצ"ל 15,
  • ראשון לציון
  • מפת הגעה: לחץ כאן
  • טל: 03-9526935
  • פקס: 03-9526936
  • דוא"ל: vccom@vccom.co.il

הטבה ייחודית

ו.כ מערכות תקשורת בע"מ מתמחה במתן שרות וייעוץ לכלל מערכות המתח הנמוך.

לקוחות אשר פונים לו.כ מערכות תקשורת מהאתר יקבלו ייעוץ, תכנון והצעת מחיר ללא עלות.

צור קשר