image image image image image image image image image
מצלמות אבטחה חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מצלמות אבטחה בקרב לקוחותיה כבר למעלה מ-20 שנים. החברה הפכה מומחית בתחום והתקינה מערכות אבטחה מבוססות מצלמות עבור החברות המובילות בישראל, ביניהם ארונאוטיקס מערכות הגנה, אבוט רייף המאירי הפקות, חוצות זהב, אקונטק, קומטק, רשת סופרשוק יוחננוף, ערוץ 10, בית הלוחם ורבות אחרות.
גלאי עשן חושבים על התקנה של מערכות גילוי אש בעסק או על שדרוג גלאי העשן? פנו עוד היום אל חברת ו.כ. מערכות התקשורת, אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום אשר התקינה עד היום מערכות שכאלה אצל החברות המובילות במשק הישראלי, אסם, הוט טלקום, מועצה אזורית עמק לוד, רשת יוחננוף, קונטרופ טכנולוגיות, S.Q.Link, N-TRIGS, ערוץ 10 ועוד.
ארונות תקשורת חושבים על התקנה של ארונות תקשורת בעסק או על שדרוג ארונות התקשורת בעסק? חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה ארונות תקשורת כבר למעלה מ-20 שנה, וצברה אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם בנק דיסקונט, באג מולטי סיסטם, אסם, ארונאוטיקס מערכות הגנה, ברייט סורס, אבוט רייפ המאירי, חוצות זהב, בנקים, לקוחות מוסדיים, חברות התקשורת המובילות בישראל ולקוחות רבים אחרים.
מערכות גילוי עשן חברת ו.כ. מערכות תקשורת היא אחת החברות המובילות בישראל בכל הקשור להתקנה של מערכות גילוי עשן, והיא התקינה מערכות שכאלה אצל החברות הגדולות והמובילות בישראל, ביניהם: אסם ,הוט טלקום, אבוט רייפ המאירי הפקות, ברייט סורס תעשיות, בית אבות שלמה המלך ב"ב, בית אבות רום גני זהב, מועצה אזורית עמק לוד, ערוץ 10, אקונטק, קונטרופ טכנולוגיות, ארונאוטיקס מערכות הגנה ורבות אחרות.
מצלמות במעגל סגור חברת ו.כ מערכות תקשורת היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בארץ בתחום של התקנת מערכות אבטחה משולבות מצלמות במעגל סגור, לרבות מערכות המורכבות מעשרות רבות של מצלמות. בין לקוחותיה של חברת ו.כ מערכות תקשורת ניתן למצוא את החברות הגדולות במשק, כגון ארונאוטיקס מערכות הגנה, קומטק, רשת סופרשוק יוחננוף, בית הלוחם ת"א, ערוץ 10, פרסום שלמור אבנון עמיחי וכדומה. למידע נוסף כיצד מערכות אלה יכולות לסייע גם לעסק שלך צור קשר עוד היום עם חברת ו.כ. מערכות תקשורת.
מערכות קריאת אחות ו.כ. מערכות תקשורת נחשבת לאחת המובילות בתחום מערכות קריאת אחות. החברה פעילה בתחום כבר למעלה מ-20 שנים, והתקינה מערכות כאלה בקרב רבים מלקוחותיה המרוצים, ביניהם בתי אבות, מרכזים גריאטריים ומרכזי יום לקשיש, כגון בית הורים ויצו ת"א, בית אבות שלמה המלך ב"ב, מרכז גריאטרי נתניה ,מרכז יום לקשיש "מטב" בת ים, בית אבות ערוגת הבושם ב"ב, רום גני זהב פ"ת ועוד.
מערכות אזעקה חברת ו.כ. מערכות תקשורת צברה ניסיון רב בהתקנה של מערכות אזעקה במהלך 25 שנות קיומה. החברה התקינה מערכות שכאלה אצל החברות המובילות בישראל, ביניהם רשתות תקשורת, רשתות שיווק, בנקים, מועצות אזוריות, בתי אבות ועוד חברות רבות אחרות. בין החברות נמצאות שלמור אבנון עמיחי, אירונאוטיקס מערכות הגנה, אקונטק, רשת סופרשוק יוחננוף ,בייפאס ועוד.
תשתיות למחשבים בשנים האחרונות הפכו המחשבים לחלק בלתי נפרד מחיינו עד שכיום לא תמצאו כמעט עסק ללא מחשבים. חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מחשוב ותשתיות למחשבים כבר למעלה מ-20 שנים, עבור החברות המובילות בישראל, ביניהן אסם, באג מולטי סיסטם, בנק דיסקונט, חוצות זהב, רמות אופק, מוטורולה, ויזה כ.א.ל, משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי ועוד.
מערכות תקשורת ו.כ מערכות תקשורת מתקינה מערכות תקשורת בחברות המובילות בישראל כבר למעלה מ-25 שנים, ובין לקוחותיה המרוצים נמצאים חברות התקשורת המובילות בישראל, E.M.C ישראל, S.Q.Link, בנק דיסקונט, מוטורולה, אבוט רייפ המאירי הפקות, חוצות זהב, יפאורה, באג מולטי סיסטם ,עת הדעת בע"מ, נטפים, מקורות וכדומה. אם גם בעסק שלך חושבים על התקנת מערכות תקשורת, ו.כ. מערכות תקשורת הם הכתובת שלך.
שלישי, מאי 24, 2022

מערכות תקשורת

ו.כ מערכות תקשורת מתקינה מערכות תקשורת בחברות המובילות בישראל כבר למעלה מ-25 שנים, ובין לקוחותיה המרוצים נמצאים חברות התקשורת המובילות בישראל, E.M.C ישראל, S.Q.Link, בנק דיסקונט, מוטורולה, אבוט רייפ המאירי הפקות, חוצות זהב, יפאורה, באג מולטי סיסטם ,עת הדעת בע"מ, נטפים, מקורות וכדומה. אם גם בעסק שלך חושבים על התקנת מערכות תקשורת, ו.כ. מערכות תקשורת הם הכתובת שלך.

כיום קיימים סוגים שונים של מערכות תקשורת (מערכות טלפוניה), פשוטות ומשוכללות מבניהן תוכלו לבחור את המערכת המתאימה לכם ביותר. במאמר זה נפרט מה אנו צריכים לחפש כשאנו בוחנים מערכות תקשורת משרדיות. אם אתה בעל עסק ואתה מעוניין שכולם יתקשרו למספר טלפון אחד שמטרתו לקשר בינך לבין הלקוחות שלך, בינך ובין הספקים שלך, בין הסניפים השונים ובין העובדים לבין עצמם אתה זקוק למערכת תקשורת. מערכת תקשורת היא החלופה לסרבול הכרוך במספרי טלפון רבים ושונים לכל מחלקה במשרד שלך. כשאתה מחפש את המערכת שתהווה את הפתרון הכי טוב עבורך יש מספר שיקולים שכדאי שתיקח בחשבון:

השיקול הראשון הוא האם אתה מעוניין במערכת שמשלבת את הטלפוניה עם המחשב יחד. למערכת המשולבת יש יתרונות רבים: היא מאפשרת הקלטת השיחות למחשב, היא מאפשרת ניצול טוב יותר של תשתית התקשורת, התחזוקה השוטפת של המערכת הדיגיטלית פשוטה יותר ממערכת אנלוגית, התשתית המרוכזת עמידה יותר מפני תקלות אפשריות ועוד. לכן כשאתה בוחן את השיקול הראשון אתה צריך לקחת בחשבון גם את מספר העמדות או המחשבים שיש בבית העסק שלך ואם יש צרכים נוספים במשרד שניתן לענות עליהם באמצעות מערכות תקשורת משולבות כמו למשל חיבור המערכת לאינטרקום, לדלת, לשעוני נוכחות העובדים או אפשרות לשיחות ועידה.

השיקול השני והחשוב לא פחות הוא העלויות. מערכות תקשורת משולבות מוזילות בסופו של דבר את עלויות חשבון הטלפון והופכות את המערכת המשולבת למשתלמת יותר עבורך.

העלות הכספית היא שיקול חשוב אבל שיקול נוסף לא פחות חשוב הוא הגיבוי של המערכת. מערכת משולבת היא מערכת חזקה ועמידה יותר בפני תקלות וגם נותנת גיבוי של יותר ממוקד אחד, כך שבמקרה של נפילת מוקד, השיחה ממשיכה דרך מוקד אחר ואתה לא מפסיד את השיחה, לא את הלקוח ובסופו של דבר אתה לא מפסיד את העסקה.

בשורה התחתונה לפני שאתה מחליט על אחת מבין מערכות תקשורת אפשריות, או על מערכת טלפוניה לעסק, מן הראוי שתבחן את כל התנאים והצרכים של בית העסק שלך, וכמובן אל תוותר על ייעוץ עם מומחים בתחום. מומחים יוכלו לעזור לך להתאים את המערכת הטובה ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך והמתאימה ביותר למשרדך ולעסקיך, מה שבסופו של דבר יסייע לך ולעסק שלך לתפקד טוב יותר וכמובן לחסוך כסף על תחזוקה של מערכת יקרה ומיותרת.

אם אתם שוקלים להתקין מערכות תקשורת בעסק ומחפשים את החברה הנכונה לעשות זאת, כדאי לכם לפנות אל חברת ו.כ. מערכות תקשורת, וגם אתם תוכלו להצטרף אל רשימת הלקוחות המרוצים של החברה, הכוללת את החברות המובילות בישראל.

טל: 03-9526935

צור קשר
שם:
שם שגוי
דוא"ל:
דוא"ל שגוי
טלפון:
טלפון שגוי
הודעה:
Invalid Input

שירותי החברה

ארונות תקשורת

מצלמות אבטחה

גילוי עשן

תשתיות למחשבים

ברקוד ו.כ מערכות תקשורת

פרטים ליצירת קשר

  • ו.כ מערכות תקשורת בע"מ
  • רחוב האצ"ל 15,
  • ראשון לציון
  • מפת הגעה: לחץ כאן
  • טל: 03-9526935
  • פקס: 03-9526936
  • דוא"ל: vccom@vccom.co.il

הטבה ייחודית

ו.כ מערכות תקשורת בע"מ מתמחה במתן שרות וייעוץ לכלל מערכות המתח הנמוך.

לקוחות אשר פונים לו.כ מערכות תקשורת מהאתר יקבלו ייעוץ, תכנון והצעת מחיר ללא עלות.

צור קשר