image image image image image image image image image
מצלמות אבטחה חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מצלמות אבטחה בקרב לקוחותיה כבר למעלה מ-20 שנים. החברה הפכה מומחית בתחום והתקינה מערכות אבטחה מבוססות מצלמות עבור החברות המובילות בישראל, ביניהם ארונאוטיקס מערכות הגנה, אבוט רייף המאירי הפקות, חוצות זהב, אקונטק, קומטק, רשת סופרשוק יוחננוף, ערוץ 10, בית הלוחם ורבות אחרות.
גלאי עשן חושבים על התקנה של מערכות גילוי אש בעסק או על שדרוג גלאי העשן? פנו עוד היום אל חברת ו.כ. מערכות התקשורת, אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום אשר התקינה עד היום מערכות שכאלה אצל החברות המובילות במשק הישראלי, אסם, הוט טלקום, מועצה אזורית עמק לוד, רשת יוחננוף, קונטרופ טכנולוגיות, S.Q.Link, N-TRIGS, ערוץ 10 ועוד.
ארונות תקשורת חושבים על התקנה של ארונות תקשורת בעסק או על שדרוג ארונות התקשורת בעסק? חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה ארונות תקשורת כבר למעלה מ-20 שנה, וצברה אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם בנק דיסקונט, באג מולטי סיסטם, אסם, ארונאוטיקס מערכות הגנה, ברייט סורס, אבוט רייפ המאירי, חוצות זהב, בנקים, לקוחות מוסדיים, חברות התקשורת המובילות בישראל ולקוחות רבים אחרים.
מערכות גילוי עשן חברת ו.כ. מערכות תקשורת היא אחת החברות המובילות בישראל בכל הקשור להתקנה של מערכות גילוי עשן, והיא התקינה מערכות שכאלה אצל החברות הגדולות והמובילות בישראל, ביניהם: אסם ,הוט טלקום, אבוט רייפ המאירי הפקות, ברייט סורס תעשיות, בית אבות שלמה המלך ב"ב, בית אבות רום גני זהב, מועצה אזורית עמק לוד, ערוץ 10, אקונטק, קונטרופ טכנולוגיות, ארונאוטיקס מערכות הגנה ורבות אחרות.
מצלמות במעגל סגור חברת ו.כ מערכות תקשורת היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בארץ בתחום של התקנת מערכות אבטחה משולבות מצלמות במעגל סגור, לרבות מערכות המורכבות מעשרות רבות של מצלמות. בין לקוחותיה של חברת ו.כ מערכות תקשורת ניתן למצוא את החברות הגדולות במשק, כגון ארונאוטיקס מערכות הגנה, קומטק, רשת סופרשוק יוחננוף, בית הלוחם ת"א, ערוץ 10, פרסום שלמור אבנון עמיחי וכדומה. למידע נוסף כיצד מערכות אלה יכולות לסייע גם לעסק שלך צור קשר עוד היום עם חברת ו.כ. מערכות תקשורת.
מערכות קריאת אחות ו.כ. מערכות תקשורת נחשבת לאחת המובילות בתחום מערכות קריאת אחות. החברה פעילה בתחום כבר למעלה מ-20 שנים, והתקינה מערכות כאלה בקרב רבים מלקוחותיה המרוצים, ביניהם בתי אבות, מרכזים גריאטריים ומרכזי יום לקשיש, כגון בית הורים ויצו ת"א, בית אבות שלמה המלך ב"ב, מרכז גריאטרי נתניה ,מרכז יום לקשיש "מטב" בת ים, בית אבות ערוגת הבושם ב"ב, רום גני זהב פ"ת ועוד.
מערכות אזעקה חברת ו.כ. מערכות תקשורת צברה ניסיון רב בהתקנה של מערכות אזעקה במהלך 25 שנות קיומה. החברה התקינה מערכות שכאלה אצל החברות המובילות בישראל, ביניהם רשתות תקשורת, רשתות שיווק, בנקים, מועצות אזוריות, בתי אבות ועוד חברות רבות אחרות. בין החברות נמצאות שלמור אבנון עמיחי, אירונאוטיקס מערכות הגנה, אקונטק, רשת סופרשוק יוחננוף ,בייפאס ועוד.
תשתיות למחשבים בשנים האחרונות הפכו המחשבים לחלק בלתי נפרד מחיינו עד שכיום לא תמצאו כמעט עסק ללא מחשבים. חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מחשוב ותשתיות למחשבים כבר למעלה מ-20 שנים, עבור החברות המובילות בישראל, ביניהן אסם, באג מולטי סיסטם, בנק דיסקונט, חוצות זהב, רמות אופק, מוטורולה, ויזה כ.א.ל, משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי ועוד.
מערכות תקשורת ו.כ מערכות תקשורת מתקינה מערכות תקשורת בחברות המובילות בישראל כבר למעלה מ-25 שנים, ובין לקוחותיה המרוצים נמצאים חברות התקשורת המובילות בישראל, E.M.C ישראל, S.Q.Link, בנק דיסקונט, מוטורולה, אבוט רייפ המאירי הפקות, חוצות זהב, יפאורה, באג מולטי סיסטם ,עת הדעת בע"מ, נטפים, מקורות וכדומה. אם גם בעסק שלך חושבים על התקנת מערכות תקשורת, ו.כ. מערכות תקשורת הם הכתובת שלך.
שלישי, מאי 24, 2022

תשתיות למחשבים

בשנים האחרונות הפכו המחשבים לחלק בלתי נפרד מחיינו עד שכיום לא תמצאו כמעט עסק ללא מחשבים. חברת ו.כ. מערכות תקשורת מתקינה מערכות מחשוב ותשתיות למחשבים כבר למעלה מ-20 שנים, עבור החברות המובילות בישראל, ביניהן אסם, באג מולטי סיסטם, בנק דיסקונט, חוצות זהב, רמות אופק, מוטורולה, ויזה כ.א.ל, משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי ועוד.

אם אתה בעל עסק תוכל למצוא כאן קצת מידע לגבי מהן תשתיות מחשבים , מה תפקידן? מה הן כוללות ומה חשוב לדעת לפני שתתקין תשתית במשרד שלך.

כשאומרים תשתיות למחשבים מתכוונים למערכות שמהוות מסגרת התומכת במחשב אחד או בקבוצת מחשבים. למעשה תשתית מחשבים מאפשרת תקשורת בין מספר מחשבים שיכולים להיות באותו המשרד, חיבור שלהם למדפסת וסורק משותפים ואפשרות לשיתוף קבצים. כמו כן היא יכולה לאפשר לנו גישה מכל מחשב אחר אל מחשב המשרד, יתרון גדול למי שיוצא הרבה מהמשרד לנסיעות ולפגישות. ואם בעניין זה עולה לכם השאלה מה באשר לסיכון שבהוצאת הקבצים המשרדיים אל מחוץ למשרד. התשובה היא אבטחת מידע. קיימים אמצעים כמו Firewall שנמצאת בתוך הראוטר שלכם ותפקידה למנוע מאחרים לחדור למידע שמאוחסן במחשב שלכם.

תשתיות למחשבים כוללות גם אמצעי גיבוי. מידע רגיש וחשוב כדאי לגבות גם למחשב המשרדי וגם לאמצעי גיבוי חיצוניים. ליתר בטחון מומלץ לגבות לעיתים קרובות ולשמור עותקים גם מחוץ למשרד.

קיימים סוגי הגנות שונים כמו אנטי וירוס שמגן מפני וירוסים והגנת כוח בצורת פסק לשרת כדי לשמור על חומרים שלא יאבדו וגם כדי לאפשר עבודה ממספר מחשבים גם במקרה של נפילת מתח.

תשתיות מחשבים כוללות גם דפדפן אינטרנטי שאתו גולשים באינטרנט (כדוגמת Explorer, Firefox) כאן עליכם לבחון ראשית את הצרכים המשרדיים שלכם, קיימים דפדפנים מהירים יותר ופחות וכאלה שתומכים ביותר אתרים מדפדפנים אחרים.

התקנת תוכנות Office ותוכנות משרדיות פנימיות. העצה שלנו היא לחשוב לפני שמתקינים כל תוכנה נוספת מעבר לתוכנות הכרחיות לצורכי העבודה כיוון שכל תוכנה היא מעמסה נוספת על המחשב ועלולה להאט את עבודתו. תשתית מחשבים טובה יכולה גם לאפשר לכם מעקב אחרי עבודת העובדים במשרד וארגון יעיל של המשימות שהן חלק מעבודתכם .כדי להתאים למשרדכם את תשתית המחשבים היעילה ביותר לסוג העבודה שלכם מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום.

כדי לוודא שתשתיות המחשוב המותקנות בעסק שלכם מסייעות לתפקודו התקין של העסק ולא מקשות עליו, או שהעסק שלכם בהקמה ונדרש לכם התקנת תשתיות מחשב פנה עוד היום אל המומחים של ו.כ. מערכות תקשורת.

טל: 03-9526935

צור קשר
שם:
שם שגוי
דוא"ל:
דוא"ל שגוי
טלפון:
טלפון שגוי
הודעה:
Invalid Input

שירותי החברה

ארונות תקשורת

מצלמות אבטחה

גילוי עשן

תשתיות למחשבים

ברקוד ו.כ מערכות תקשורת

פרטים ליצירת קשר

  • ו.כ מערכות תקשורת בע"מ
  • רחוב האצ"ל 15,
  • ראשון לציון
  • מפת הגעה: לחץ כאן
  • טל: 03-9526935
  • פקס: 03-9526936
  • דוא"ל: vccom@vccom.co.il

הטבה ייחודית

ו.כ מערכות תקשורת בע"מ מתמחה במתן שרות וייעוץ לכלל מערכות המתח הנמוך.

לקוחות אשר פונים לו.כ מערכות תקשורת מהאתר יקבלו ייעוץ, תכנון והצעת מחיר ללא עלות.

צור קשר